Cieszące się popularnością trasy lotów

Pomimo że generalnie lubimy poznawać cały glob i śmiało można stwierdzić, iż cele naszych podróży są ograniczane praktycznie jedynie przez dostępne środki finansowe, z pewnością jest parę takich tras, jakie cieszą się największą popularnością.

Dlatego przewoźnicy ciągle zwiększają ilość przelotów, by sprostać wymaganiom podróżnych.
Współcześnie działa mnóstwo różnych linii lotniczych. Dawniej w Polsce praktycznie mówiło się tylko o jednym przewoźniku, ale ostatnio na dobre zagościły się u nas

lot

Autor: blu-news.org
Źródło: http://www.flickr.com

rozliczne zagraniczne linie i powstało się kilka całkowicie nowych, polskich . Mimo takiej różnorodności trasy lotów oferowane przez różnorodne firmy bardzo często są podobne. Wynika to z tego, że świat ma sporo takich miejsc, jakie niemalże wszyscy podróżni pragną odwiedzić: Egipt, Grecja, Rzym (wyjazdy na mecze AS Roma) – można by długo tak wymieniać. Te regiony i wiele innych, o jakich tu nie wspomniano cieszą się ogromną popularnością już od dziesiątek lat, więc nic dziwnego, że następne pokolenia pragną sprawdzić, co tak pociągało ich przodków w tych miejscach. Trasy lotów są więc w całkiem sporym zakresie zbliżone, lecz to nie oznacza, że przewoźnicy oferują praktycznie taki sam asortyment – różnią ich samoloty, standard obsługi, ceny, godziny przylotów i tym podobne.

trasy lotów

Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
Jednak nie wszystkie loty wiążą się z urlopem – czasami wręcz przeciwnie. Sporo z nas pracuje za granicą, zatem lata w celach pracowniczych (przekonaj się). Czasem również te podróże mają charakter rodzinny – kiedy odwiedzamy najbliższych żyjących za granicą.

Wydaje się, że taki charakter mają najczęściej loty Kraków Londyn – kilka lat temu wiele młodych osób opuściło kraj, aby poszukać swojego szczęścia w Wielkiej Brytanii. Z reguły największe natężenie tych lotów ma miejsce w grudniu.

Related posts