Cudowne miasta w Egipcie

Nie każdy, kto chce wyjechać na urlop w piękne i ciepłe miejsce obmyśla to przez kilka miesięcy. Jest bardzo wiele osób, które wybierają oferty last minute. Od dłuższego czasu niezwykle popularne są tego typu wyjazdy. Po prostu pakuje się plecak i dzień przed rozpoczęciem urlopu wybiera się kraj, do którego chcemy pojechać. Wybór zazwyczaj jest ogromny. Oczywiście największa liczba ofert jest do najczęściej wybieranych przez nas krajów. Nie ma żadnych trudności w tym żeby znaleźć wakacje last minute do Bułgarii czy Turcji albo Egiptu.

Bułgarskie plaże

Plaża

Autor: Andrew Nash
Źródło: http://www.flickr.com

Polacy najchętniej wybierają właśnie te kraje. Gwarantowana pogoda, ciepłe morze, piękne plaże, doskonałe lokalne specjały – wszystko to niewątpliwie przyciąga. Bardzo atrakcyjna od kilku lat jest Bułgaria. Jest to kraj pod względem kultury bliższy nam niż Egipt czy Turcja, jesteśmy tam bardziej „u siebie”, a jednocześnie jest dostatecznie daleko, żebyśmy mogli się poczuć całkowicie oderwani od codziennego życia. więcej informacji – tanie wycieczki do Bułgarii

Kraina wina i ryb

Świetnie odpręża się spędzając wakacje w Egipcie (więcej na stronie). Przepiękne wybrzeże i ma wysokiej klasy hotele. W dodatku, można wyszukać mnóstwo ofert last minute (zobacz: wyspy kanaryjskie last minute) na wakacje w tej okolicy. Jeżeli zdecydujemy się na ten kierunek zdecydowanie warto odwiedzić Hurghadę. W okolicy są uprawy pomarańczy i winorośli, dodatkowo jest to jeden z największych portów rybackich. Jeśli mamy chęć na dobre wino i świeże ryby – to doskonały kierunek.

Plaże i zabytki

Plaża

Autor: Andrew Reid Wildman, Artist, Writer, Photographer
Źródło: http://www.flickr.com

Popularne są też wakacje w Słonecznym Brzegu. Równie piękne plaże, przepełnione wspaniałymi budowlami miasta i wiele innych atrakcji sprawia, że bardzo chętnie decydujemy się na wakacje w tej części Bułgarii. To też doskonałe miejsce do nurkowania albo uprawiania innych sportów wodnych i nie tylko. Zarówno amatorzy leniuchowania na plaży z drinkiem jak i fani wypoczynku w ruchu na pewno wyszukają coś dla siebie. Wyjazdy last minute to idealny sposób na wakacje. Zwróćmy jednak uwagę, żeby korzystać z ofert dobrych i sprawdzonych biur podróży. Najbezpieczniej wybierać te, które istnieją na rynku od dawna i które mają swoją markę.

Bez kategorii

Related posts