Konwencje w nastrojowym miejscu – Ciechocinku.

Ciechocinek to miasto usytuowane w województwie kujawsko-pomorskim. Jest to miejscowość lecznicza. Znajduje się tam wiele szpitali uzdrowiskowych. Część uzdrowiskowa bogata jest w liczne tereny zielone – parki i skwery. Najbardziej znanym ogrodem spacerowym jest Park Zdrojowy, z licznymi gatunkami roślin – krzewów oraz rabat kwiatowych. Znajduje się tam także pijalnia wód mineralnych. W każdym czasie w ciągu roku do Ciechocinka przyjeżdża wielu urlopowiczów.W mieście mogą zobaczyć także: tężnie zaprojektowane przez Jakuba Graffa, fontannę „Grzybek”, kościół św. Piotra i Pawła, kompleks Łazienek, drewniany Teatr Letni, warzelnię soli z 1830r. oraz pałacyk przedsiębiorstwa „Uzdrowisko Ciechocinek”.

ciechocinek

Autor: grego1402
Źródło: http://www.flickr.com

W Ciechocinku każdy bez wyjątku znajdzie miejsce dla siebie. Nie jest to tylko i wyłącznie destynacja dla seniorów. Jest tam też wiele bardzo dobrych hoteli. Jednym z najsłynniejszych hoteli w Ciechocinku był – Hotel Karola Müllera, usytuowany w Parku Zdrojowym. Wpisano go do rejestru zabytków w 1987. Niefortunnie spłonął w 2008. Ostatecznie został rozebrany w 2013. W dzisiejszych czasach hotele w Ciechocinku charakteryzują się bogatą ofertą dla swoich klientów oraz wysokim standartem oferowanych usług. Proponują weekend lub dłuższy pobyt połączony z pobytem w spa (Zobacz więcej: weekend w spa baltica) i pełną odnową biologiczną. Pomaga to kuracjuszom zregenerować się , zaczerpnąć sił witalnych, odnowić ciało i rozluźnić umysł.

W nowoczesnych hotelach znajdują się też Centra Konferencyjno-Szkoleniowe zaadaptowane do organizacji różnorakich form spotkań biznesowych, konferencji i kształceń. Miejsca te kompilują ze sobą ofertę noclegową, wypoczynkową z szerokim zapleczem konferencyjnym oraz szeregiem interesujących zajęć dodatkowych. Osoby przebywające w kompleksie służbowo, mają do dyspozycji sale konferencyjne, kompletnie wyposażone w najwyższej jakości sprzęt audiowizualny, mające klimatyzację oraz funkcję całkowitego zaciemnienia. Oprócz tego w większości hoteli znajdują się też: kręgielnie, kawiarnie, siłownie czy baseny. Obiekty proponują także catering i wyżywienie w bardzo atrakcyjnych cenach.

Łazienki II Resort Medical &SPA w Ciechocinku

Autor: http://lazienkiresort.com
Źródło: http://lazienkiresort.com

Osoby uczestniczące w konferencjach mogą w wolnym czasie udać się na organizowane w hotelu zabawy taneczne, karaoke czy biesiady. Goście mogą także użytkować hotelowy ogród, gdzie często organizowane są grille. Hotele w Ciechocinku to idealne rozwiązanie dla tych, którzy pragną cichego miejsca nie tylko w celach prywatnego urlopu, ale i na spotkania biznesowe.

Bez kategorii

Related posts