Sezon bikini czas zacząć – w czym wyjść na plażę aby wyglądać oszałamiająco?

Nie ulega kwestii, każda kobieta na plaży czy basenie pożąda czuć się niebywale w swoim ciele, jednakże także pragnie zwabić obserwację mężczyzn. Da się tegoż dokonać przez włożenie seksownego stroju kąpielowego albo również letniej narzutki, która ostrożnie przepasa ciało. Jakie trendy królują w tym sezonie?

bikini

Autor: John
Źródło: http://www.flickr.com
Teraz na wybiegach i w centrach handlowych panują kostiumy przypominające koronkową bieliznę jak i te bardzo artystycznie wycięte. Już nieomalże niedostępne są klasyczne push-up’y bądź trójkątne bikini spłaszczające piersi. Przez moc lat panował na nie trend, zmieniały się tylko nadruki bądź kolory.

Obecnie nie znajdziemy już tego typu asortymentu. Królują topy z falbankami z nieco solidnymi majtkami, w stylu retro jak i seksownie powycinane oraz klik!.

Pasjonuje Cię omawiana tematyka? Jeżeli tak, to poza tym zobacz link na witrynie, która również publikuje takiego rodzaju teksty. To na pewno zwróci Twoją uwagę!

Te drugie fantastycznie zatrzymują uwagę panów, możemy być pewne, że wychodząc w tego typu stroju nad wodę nie będziemy mogły odpędzić się od wielbicieli. Współcześnie stroje plażowe najczęściej sprzedawane są w czerni, wspaniale komponuje się z lekką opalenizną a również po jego ubraniu sprawia impresję ciemniejszej. Intrygująca konstrukcja w związaniu z kolorystycznym minimalizmem to połączenie znakomite.

Wymyślne wykończenia, jak koronka, dodają kostiumowi specjalny temperament. Na nieszczęście, te są nieco wartościowe. Jeśli pragniemy wybrać bikini, które posłuży nam nie ledwie przez jeden sezon, będziemy zmuszone uiścić za niego w przybliżeniu 200-300 złotych. W sieciówkach odszukamy tańsze odpowiedniki, albowiem już za ok.około 100 złotych nabędziemy nieco gorszej jakości, wszak w dalszym ciągu śliczny strój koronkowy. Drugi znany wzór z wycięciami i wstążkami niesłychanie setnie przedstawia się na ciele.

Uwypukla on pozytywy a maskuje felery sylwetki, dama ubrana w niego wygląda porywająco. tego typu stroje plażowe też jednak nie należą do najtańszych. W propozycjach popularnych marek odnajdziemy takie za 300- 400 zł, tymczasem modele z sieciówek w marketach będą nas kosztować około 150 zł.

Jeżeli pragniemy, aby strój kąpielowy służył nam przez dłuższy okres czasu, a nie tylko jeden sezon wakacyjny, wskazane jest w niego inwestować większą dozę pieniędzy. Każda pani pragnie czuć się nieskazitelnie i specjalnie czy to na basenie czy nad rzeką, stąd stroje plażowe to znaczący składnik stylizacji letniej. Nie zostaje nam nic innego, jak właśnie udać się na zakupy.

Bez kategorii

Related posts