W jaki sposób znaleźć tanie połączenia lotnicze?

W dzisiejszych czasach podróże stały się tak bardzo popularne oraz dostępne dla każdego, że zupełnie nie dziwi nas, kiedy na portalach społecznościowych znajomi codziennie meldują się w dalszych lub bliższych częściach świata.

To wszystko jest możliwe między innymi za sprawą połączeń lotniczych, które są tanie jak nigdy dotąd.

tajlandia z niemiec

Autor: David Wilson
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy najlepiej kupić bilety
Nadal w wielu przypadkach sprawdza się zasada, że kto pierwszy ten lepszy.

Nie ociągaj się oraz sprawdź w najnowszym wpisie, jak podchodzi do tego zagadnienia inny autor – jego post też jest bardzo interesujący!

Nie dotyczy to jednak newralgicznych okresów w roku, typu okres świąteczny albo wakacji – wówczas ceny biletów idą w górę. Jeśli planujemy swój wypoczynek samemu, warto skupić się na niepopularnych miesiącach i wtedy otrzymujemy niemal gwarancję uzyskania bardzo atrakcyjnej ceny. Jeżeli mieszkamy w niewielkiej odległości od granicy z innym krajem, miejmy na uwadze, aby poszukać połączenia również stamtąd, może okazać się, że np. Tajlandia z Niemiec okaże się znacznie tańsza – tajlandia z niemiec.

Gdzie kupować bilety
odbicie - hotel

Autor: Jori Samonen
Źródło: http://www.flickr.com
Dużym zainteresowaniem cieszą się agregatory połączeń , gdzie można sprawdzić odpowiedni dla nas kierunek, przykładowo Dominikana z Niemiec – dominikana z niemiec. Na tego rodzaju portalach zdarza się czasem upolować naprawdę korzystną promocję, jednak trzeba jednocześnie uważać na prowizje, jakie bywają doliczane do całkowitej ceny biletów.

Najlepiej przyrównać tę ofertę z tą, która widnieje na bezpośrednio na stronie danej linii lotniczej. W tym miejscu raczej unikniemy płacenia prowizji, więc Dominikana z Niemiec może wypaść korzystniej dla naszego portfela.
Bez kategorii

Related posts