Wypoczynek na dalekim kontynencie – który kierunek warto wybrać?

Sporo z nas często podróżuje samolotami. Przemierzamy Europę, udając się na urlop, wizytując przyjaciół, robiąc interesy. Jednak część z nas coraz chętniej wybiera odległe ziemie jako cel wycieczki. Tajlandia jest ostatnio bardzo modna, co niektórzy nawet udają się w rejony obu Ameryk. Co się nam bardziej kalkuluje? Wyprawa za pomocą polskiego biura turystycznego, czy na przykład

Dominikana

Źródło: pixabay.com

Dominikana z Niemiec, taniej lecz z dużą ilością formalności? Jak wiemy, wypoczynki w Ameryce Południowej do tanich nie należą, szczególnie jeżeli chcemy tam się wybrać z Polski. Mimo to, odszukamy niezwykle dużo ofert do Peru czy Argentyny, na które przecież nie każdy może sobie pozwolić. Mimo licznych rabatów, koszta agencji wycieczkowych nijak się mają do tych z innych krajów, gdzie, na przykład Kuba z Niemiec jest tańsza kilkakrotnie. Jednak pomimo tego, bogate persony, zwłaszcza te podróżujące z rodzinami, gustują na krajowych biurach. Udają się do agencji, przeglądają broszury, wybierają oferty, apartamenty z wariantem all inclusive. Mają gwarancję, że wszystko zostanie zapięte na ostatni guzik, nie muszą się kłopotać, że będą mieli problem z zakwaterowaniem. Mało tego, na miejscu docelowym będzie na nich oczekiwał gospodarz mówiący po polsku. Natomiast młodzi ludzie coraz chętniej wyjeżdżają na własną rękę. Nie obcy jest im język angielski, z tego powodu bez problemu wynajdują tańsze loty, np. Dominikana z Niemiec, z berlińskiego lotniska, to koszt rzędu 100 euro. A dojazd do tej stolicy jest niezwykle sprawny niemal z każdego dużego miasta w Polsce. Więcej na ten temat: Dominikana. Natomiast nocleg już na miejscu, to także żaden problem. Istnieje wiele międzynarodowych witryn na których można odszukać hotele na drugim końcu świata. Robimy za pośrednictwem tego portalu rezerwację, opłacamy zaliczkę i o nic nie musimy się bać. Już na miejscu bez kłopotu zorganizujemy sobie czas – znajdziemy mnóstwo przewodników mówiących po angielsku, gdyż wielu Amerykanów odwiedza te kraje.

podróże

Źródło: pixabay.com

Z kolei jeśli interesuje nas Kuba z Niemiec, możemy wykupić opcję gotowej wycieczki u berlińskiego przewoźnika. Sprawdź też – Kuba. Wycieczka do Ameryki Płd. w obecnych czasach nie jest dużą przeprawą. Znajdziemy wiele gotowych ofert z samej Polski, które gwarantują nam cudowne wrażenia – niestety po wywindowanej cenie. Jeżeli pragniemy zaoszczędzić, możemy samodzielnie zaaranżować sobie wyjazd, kupując przelot z berlińskiego lotniska i wykupując apartament (przejdź apartamenty do wynajęcia wrocław) przez internet.

Related Images