Ruch to lepsze samopoczucie

Autor: Sobienie Królewskie Golf & Count

Przedwiośnie sprawia, iż podejmujemy wiele postanowień, że przestaniemy nieustannie tkwić przed ekranem komputera czy telewizorem i zaczniemy uprawiać sport.

Wraz z pierwszymi oznakami wiosny coraz więcej osób zagląda do sklepów czy działów sportowych, z których obecnie znikają już akcesoria związane ze sportami zimowymi, a pojawia się sprzęt, który wykorzystujemydo sportowej aktywności wiosną i latem. Każdy szanujący się sklep sportowy ma szeroki asortyment towarów, będących zarówno sprzętem do uprawiania sportu, sprzęt związany z turystyką, a także z różnego rodzaju akcesoria oraz odżywkami dla aktywnych.

Coś dla skaterów

Każdy duży sklep lub dział sportowy posiada w swojej ofercie coś dla licznej wśród młodych ludzi subkultury skaterów. Są to przede wszystkim deskorolki, które są sprzedawane w bardzo szerokim asortymencie. Możemy zatem nabyć modele o klasycznym kształcie, ale także przeznaczone do street surfingu WaveBoardy, a wszystko to bogate w różnego rodzaju typy zawieszeń w zależności od oczekiwań i stopnia zaawansowania klienta. Deskorolki można nabyć w różnych, czasem wręcz bajecznych kolorach.

Nie należy także zapominać o rolkach, które są używane nie tylko przez nasze pociechy, ale również dorosłych. Na rynku dostępne są zarówno rolki regulowane, które można dostosować do wielkości stopy, jak i nieregulowane, z wymienną lub stałą płozą. Bogata oferta producentów tego sprzętu sprawia, że wygląd zewnętrzny rolek można dobrać do indywidualnych gustów klientów. Do tego każdy skater może także dobrać szeroki wachlarz akcesoriów, takich jak kaski, ochraniacze czy części zamienne do używanego sprzętu.

Fitness

Trend, by dbać o zgrabną sylwetkę sprawiła, że coraz chętniej sięgamy po sprzęt fitness. Z bogatego asortymentu, który tworzą rowery treningowe, wioślarze, masażery czy orbitreki, jednym z najpopularniejszychurządzeń do poprawy sylwetki w domu, ze względu na stosunkowo małe gabaryty i prostotę użytkowania, jest stepper. w tym przypadku również w zależności od potrzeb zainteresowanego klienta możemy nabyć modele z wbudowanym licznikiem czasu i spalanych kalorii oraz regulacją obciążenia i kolumną z uchwytami na ręce. Profesjonalny sprzedawca doradzi nam, czy kupić stepper boczny, z linkami, skrętny, eliptyczny, z kolumna czy rotacyjny. Wszystko zależy od tego, jakie efekty chcemy osiągnąć.

Do domu i pod namiot

Poza sportem znaczącą częścią asortymentu we wszystkich szanujących się sklepach są akcesoria turystyczne i sprzęt do uprawiania rekreacji. Nabędziemy tu wszystko – namioty turystyczne (*tutaj), śpiwory, plecaki oraz kuchenki turystycznej na szalone męskie wyprawy, a także piłkarzyki lub mini (zobacz cross mini) bilard, które sprawią, że ciekawie spędzimy czas w deszczowe weekendy. Czas więc wybrać się na oględziny sprzętu, póki nasze przedwiosenne postanowienia, by znów stać się aktywnym, są jeszcze mocne.

Bez kategorii

Related posts