W jaki miejsce w tym roku wyjechać na urlop? Co może zaoferować Jantar? Dlaczego dobrze jest do tej miejscowości pojechać?

MaRzymy o wczasach nad polskim morzem? Myślimy dokąd tego roku pojechać i ciężko jest podjąć decyzję. Wybór jest bardzo duży. Na pewno wszystkich pięknych miejscowości nad polskim morzem jeszcze nie widzieliśmy.

image - wakacje

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com

Z tego względu warto wybrać się w nowe miejsce, by poznać nowe zakątki na wybrzeżu.

Jeśli jeszcze nie byliśmy w Jantarze, to trzeba szybko nadrobić ten błąd. Sporo zielonych terenów oraz bliska odległość od morza to rzeczy, które na pewno skradną nasze serce. Jeśli chodzi o kwatery Jantar ma w ofercie ich całą gamę – . Od wygodnych domków letniskowych, po miłe rodzinne pensjonaty czy droższe studia. Na pewno znajdziemy coś idealnego zarówno na miły wyjazd we dwoje, jak też na wyjazd z dzieciakami.
Nazwa miejscowości oznacza bursztyn oraz jest ona stąd, iż w przeszłości przechodził w tamtym rejonie bursztynowy szlak. Z tą tradycją wiążą się ciekawe mistrzostwa, podczas jakich można spróbować swoich sił w poławianiu tego cennego surowca. Każdego roku sporo ludzi przyjeżdża na taką imprezę, by poobserwować zmagania zawodników. Na pewno jest to coś ciekawego.
jazda na deskorolce

Autor: Tyler Bolken
Źródło: http://www.flickr.com
Warto wiedzieć, iż w pobliżu miejscowości Jantar są miejsca, które także dobrze jest zwiedzić. Niedaleko, na Wyspie Sobieszewskiej znajdziemy dwa rezerwaty przyrody. W miejscu tym możemy zaobserwować kilka gatunków rybitw oraz ogromną ilość innych ptaków. Na pewno wycieczka w to miejsce będzie fascynująca nie jedynie dla fanów ornitologii.

Na plaży w tym miejscu widuje się czasem foki, które przypływają tutaj zapewne szukając spokoju. Dlatego już teraz wiadomo gdzie w tym roku spędzimy urlop.

Jeśli zainteresował Cię prezentowany artykuł, kliknij bez wahania tutaj, gdyż ta propozycja (https://www.coraltravel.pl/Grecja/Kreta/hotel/IMPERIAL_BELVEDERE/1313/40-1794-24FF.html) z pewnością także jest warta Twojego zainteresowania.

Kwatery Jantar oferuje nie jedynie na wakacje, dlatego możemy się do tego miasta wybrać w ciągu całego roku.

Related posts