Wakacje w Chorwacji i na Bali jednymi z najczęściej wyszukiwanych ofert

Wczasy w Chorwacji to upragniona podróż niejednej osoby, a to wszystko ze względu na fakt, iż Chorwacja jest bezsprzecznym edenem dla fascynatów morskich i promiennych kąpieli. Dla tego typu osób Chorwacja jest idealnym miejscem, jednak kolejne z zakątków, a konkretnie Bali, nie zostaje w tyle. Bali to bowiem jedna z urodziwszych indonezyjskich wysp. Nic dziwnego, że obie wakacyjne lokalizacje (wczasy Chorwacja, wakacje Bali) były najczęściej wybieranymi w tamtym miesiącu.

chorwacja

Autor: Gianni Cumbo
Źródło: http://www.flickr.com
Wczasy – https://www.eccotravel.eu/wietnam/ – Chorwacja, a mianowicie kompendium tego, co musisz wiedzieć o tym miejscu. Chorwacja to najlepsze miejsce na urlop w okresie letnim, bo znana jest z magicznych wybrzeży, tajemniczych miejscowości i malowniczych parków przyrodniczych. Mówi się, iż wakacje w tym miejscu to pewność niezachodzącego słońca i najlepszej imprezy. Chorwacja rozciąga się na 3 rejony: Dalmację, zatokę Kvarner i Istrię.

Romantyczne porty rybackie a także ciepłolubna szata roślinna, gwarantujące dużo cienia lasy sosnowe stwarzają idealne warunki do wypoczynku. Przy wybrzeżu tego pięknego państwa istnieje przeszło tysiąc uroczych archipelagów – mniej rozległych i bardziej rozległych. Wszystkie one perfekcyjnie oddają typowy nastrój i krajobraz Chorwacji. Największym plusem jest mimo wszystko perfekcyjnie przejrzysta woda – nic więc

chorwacja

Autor: dijey bobo
Źródło: http://www.flickr.com

zaskakującego, że „wczasy Chorwacja” to zestawienie słów najczęściej poszukChorwacja – https://www.eccoholiday.com/dojazd-wlasny/chorwacja/ -ez miłośników nurkowania – strefapodróży.

Wakacje Bali, a więc niewielkie kompendium tego malowniczego zakątka. Bali to bardzo różnorodna wysepka – każdy znajdzie tutaj coś stosownego dla siebie. Luksusowe pensjonaty i najlepsze SPA z niecodziennymi zabiegami to odpowiedź dla leniuchów, natomiast baseny wodne oraz piękne plaże to opcja dla nieco bardziej aktywnych.

Niezwykle mnóstwo możliwości Bali daje osobom, które wolą spędzać wolne aktywnie – począwszy od uczestniczenia w różnorodnych ofertach gimnastyczno-rekreacyjnych na obszarze pensjonatu, przez jazdę na koniach, flis na górskich strumieniach, trekking po wulkanach sięgających 3 tys. metrów, wycieczki rowerami, skończywszy na różnorodnej ofercie atrakcji morskich. Te rzeczy sprawiają, że „wakacje Bali” to drugie najchętniej wpisywane w sieci hasło.

Related posts